Harcov Hold´em

Private forum!

PříjemPříjem  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  PřihlášeníPřihlášení  

Share | 

Jak bucha sosnul sosak o 463kc

Goto down 
AutorZpráva
sosak

Po?et p?ísp?vk? : 95

PříspěvekPředmět: Jak bucha sosnul sosak o 463kc   Wed Nov 12, 2008 11:14 am

Zacalo to velmi mile, otacim karty vidim 10 10 z POZICE dealera (teda pokud to je ta pozice, stejne tomu nerozumim, delam totiz do vcel). Bucho na velkym blindu, pomalicku vscihni zacnou callovat, jeden borec nadhodi teda 10kc to se mi moc nelibi, tak z pozice ho pretacim o dalsich 30kc, bucho dorovnal (copak ten lisak asi ma), borec tedy taky dorovnal tak v potu nejakych 130kč. na flop prichazi 4 8 10, Je to dobry tusak zase mi vysel. Bucho dlouze premysli a betuje 80kc, je to pro me svizelna situace :-D borec co hraje s nama premysli (rikam si callni at z tebe muj sosak vice vysosa). Po dlouhem premysleni fold. Pardubacek citi obri handu a bez vahani dorovnava 80kc, se slovy 341kc navic ALL IN. Bucho se nerozmysli (v tu chvili si rikam dorovnej to, dorovnej to, sem preci pardubak, ktery nikdy nic nemel) a nakonec dorovnava (super). Ukaze K K, pardubacek se zaraduje. v potu uz mame nejakych 972kc. turn a river buchovi nepomohl a tak Pardubacek vyhral nejvetsi pot za celou dobu co chodime hrat poker. Ani ruku mi nepodal na dukaz pratelstvi co jsem mu nastavil. asi zacina byt v tilltu, nebo ja nevim moc tomu nerozumim.

děkuji buchovi ze mi to tam hazi lopatou. Najednu stranu si rikam, vzdyt on je vlastne hodnej a chce mi pomoct abych si dal o nejaky to pivko navic.

sosi sosi lasosi sosi sos, posos nasos sosak pardubak
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Bucho
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 173

PříspěvekPředmět: Re: Jak bucha sosnul sosak o 463kc   Wed Nov 12, 2008 2:30 pm

detaily se odlisuji od pravdy, ale... NH pardubaku clown

Bejek

Po?et p?ísp?vk? : 70

PříspěvekPředmět: chudak pardubak   Wed Nov 12, 2008 8:12 pm

taky uz z toho chudak pardubak druhej den nespi Wink a podle mne z toho neusne jeste tak tejden
Návrat nahoru Goto down
sosak

Po?et p?ísp?vk? : 95

PříspěvekPředmět: Re: Jak bucha sosnul sosak o 463kc   Thu Nov 13, 2008 10:54 am

Ze by závist ze sosak zacal sosat tak jak se ma? vzdyt ja tomu nerozumim ne? To vy dva tam jste ty nejlepsi.
Návrat nahoru Goto down
aobama52

Po?et p?ísp?vk? : 9

PříspěvekPředmět: golfleading   Thu Jun 10, 2010 9:10 am

golfleading

My irons

But, that was the trick. So, the rest of my irons were obtained. I played the season and had some of the best ball-striking rounds ever! The discount golf clubs x-20's have great feel and distance. And, you can spin when you need to ishiner. They do tend to draw a bit, but that is controllable.
Návrat nahoru Goto down
water

Po?et p?ísp?vk? : 11

PříspěvekPředmět: Clinton President of the Cup   Wed Sep 01, 2010 12:15 pm

President Bill Clinton is the Honorary Chairman of this year’s Presidents Cup, Golf Clubs which will be played at Robert Trent Jones Golf Club in Lake Manassas, VA the week of Oct. 16- 22.

Clinton was preceded as Honorary Chairman by former Presidents Gerald Ford in 1994 and George Bush in 1996 and by Australian Prime Minister John Howard in 1998.

Mizuno MP-58 Irons mizuno mp-52 irons Mizuno MP-60 Iron Set for sale!

The first two Presidents Cups, both victories for the U.S. Team, were played at Robert Trent Jones GC in 1994 and 1996. The 1998 event, won by the International Team, was played at The Royal Melbourne GC in Australia last December.

Ken Venturi is captain of this year’s United States Team, while Peter Thomson returns to Mizuno MP 62 Irons head the International squad.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.golfselling.com
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Jak bucha sosnul sosak o 463kc   

Návrat nahoru Goto down

Jak bucha sosnul sosak o 463kc
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Harcov Hold´em :: Různé :: Příběhy tisíce a jedné noci-
Přejdi na: